Payless Car Rental

Політика конфіденційності компанії Payless

Останнє оновлення: Листопада 2019 року

 

Ми раді представити Вам Політику конфіденційності Підприємства з іноземними інвестиціями «ВІП-Рент» - ліцензіата Payless в Україні

Ми розробили цю Політику конфіденційності, щоб Ви могли дізнатися:

 • що таке особисті дані;
 • які з Ваших особистих даних ми збираємо;
 • як і чому ми їх використовуємо;
 • кому ми доставляємо Ваші особисті дані;
 • як ми захищаємо конфіденційність Ваших особистих даних;
 • як з нами зв'язатися, якщо у Вас є запитання щодо обробки Ваших особистих даних.

Вживання в цій Політиці конфіденційності слів “Payless”, “ми”, “нас”, “наш” означає Підприємство з іноземними інвестиціями «ВІП-Рент» (компанія, зареєстрована в Україні 17 вересня 1997 року, Свідоцтво про державну реєстрацію серії A00 № 025590, видане Печерською районною у місті Києві державною адміністрацією, код підприємства 25264533, юридична адреса: вул. Госпітальна, 4, Київ, 01013, Україна; адреса головного офісу: вул. Ямська 72, Київ, 03150, Україна).

Відповідно до Ліцензійного договору Payless є Обробником, а компанія Avis Budget Services Limited (Авіс Юроп енд Мідл Іст Лімітед) (Avis Budget House, Park Road, Bracknell, Berkshire, RG12 2EW, U.K.) (Авіс Баджет Хауз, Парк Роуд, Бракнел, Беркшир, RG12 2EW, Великобританія) є Контролером персональних даних.

Ви можете знайти інформацію про контролерів даних та контактні дані по країнам на веб-сайті Avis UK.

Ми серйозно ставимося до питання захисту особистих даних наших клієнтів, осіб, які можуть стати нашими клієнтами, та інших осіб, які подали запит чи заявили претензію компанії Payless, тому ми прагнемо захистити конфіденційність Ваших особистих даних. Payless зобов'язується вживати всіх необхідних заходів для запобігання неналежному використанню Ваших особистих даних, які нам стали відомі.

Ми будемо обробляти Ваші особисті дані у суворій відповідності до вимог, встановлених чинним законодавством, і тільки за наявності законних підстав для цього.

Ми розробили цю Політику конфіденційності відповідно до Загального регламенту про захист даних (ЄС) 2016/679 (далі – “GDPR”) та Закону України "Про захист персональних даних" від 01.06.2010 р. № 2297-VI.

Просимо Вас приділити увагу цій Політиці конфіденційності, оскільки Вам важливо знати, як ми збираємо та використовуємо Вашу особисту інформацію. Під "особистою інформацією" ми розуміємо всю інформацію, яка стосується живої особи, або ідентифікує або може використовуватися для ідентифікації цієї особи.  

Характер нашого бізнесу та послуг, які ми надаємо вам, може вимагати від нас обміну інформацією з нашим ліцензіаром компанією Avis Budget Services Limited та її дочірніми компаніями та їх ліцензіатами, а також з AVIS Budget Group Inc. Ця Політика конфіденційність не поширюється на інші місця розташування компанії Payless, які належать і експлуатуються іншим незалежним ліцензіатом. 

Payless може періодично змінювати частини цієї Політики конфіденційність, тому обов'язково слідкуйте за оновленнями. Якщо ми внесемо зміни, які суттєво впливають на Ваші права або, в тій мірі, в якій нам це дозволено, істотно змінюють спосіб використання Вашої особистої інформації, ми повідомлятимемо Вас про це шляхом розміщення повідомлення на наших веб-сайтах, електронною поштою та / або поштовими повідомленнями до набрання чинності змінами.

ВСТУП

Payless хоче, щоб Ви відчували себе зручно, надаючи нам доступ до Вашої особистої інформації. Використовуйте цю Політику конфіденційності, щоб з'ясувати, що відбувається з Вашою особистою інформацією, коли Ви взаємодієте з Payless та які можливі варіанти у Вас є.

Це повідомлення про конфіденційність не поширюється на інші незалежні місцезнаходження ліцензіатів. Ознайомтеся з Політиками конфіденційності інших незалежних ліцензіатів, щоб дізнатись, як вони використовують надану їм особисту інформацію.

Ця Політика конфіденційності охоплює особисту інформацію, яку Payless збирає, використовує та оприлюднює, використовуючи наші продукти та послуги в режимі онлайн або офлайн.

Payless потрібно збирати особисту інформацію від Вас для надання автомобіля в оренду або надання інших послуг. Ми збираємо особисту інформацію, коли Ви її передаєте нам, наприклад, по телефону, факсом, звичайною поштою, електронною поштою, в офісі, після заповнення заявки чи форми реєстрації, під час приєднання до нашої програми лояльності Payless, або за допомогою нашого веб-сайту або мобільних додатків або використання наших продуктів і послуг.

Будь ласка, майте на увазі, що за певних обставин, якщо Ви не надасте особисту інформацію, яка нами вимагається, ми не зможемо надавати товари чи послуги згідно з нашою угодою з Вами або не матимемо змоги виконувати свої юридичні зобов'язання. Наприклад, в разі оренди у нас автомобіля ми будемо вимагати таку інформацію, як Ваше ім'я, адреса, інформація про оплату та водійські права. Якщо Ви не надасте нам цю інформацію, ми не зможемо надати Вам в оренду транспортний засіб. Ви будете проінформовані, якщо виникне така ситуація і якими будуть наслідки ненадання особистої інформації.

Іноді ми об'єднуємо особисту інформацію, яку ми отримуємо від вас, з іншою інформацією, яку ми отримали з інших джерел, щоб ми могли надати Вам більш індивідуалізоване та безпроблемне обслуговування. Ця інформація може містити Ваше ім'я, контактну інформацію, маршрут подорожі, запит на бронювання та іншу інформацію, що стосується Вашого бронювання. До таких третіх сторін відносяться:

 • Туристичні агенти або послуги бронювання третьою стороною, яку Ви використовували, щоб зробити бронювання;
 • Ваш роботодавець або асоціація, якщо Ви користуєтесь корпоративним/асоціаційним обліковим записом;
 • Наш ліцензіар, його філії та інші ліцензіати, для створення облікового запису Wizard, або якщо Ви здійснюєте бронювання в одному місці, яке обслуговується нашими філіями або ліцензіатами, для надання послуг з прокату в іншому місці, що обслуговується нами; та
 • Поліція та інші правоохоронні органи, якщо Ви потрапили в аварію під час Вашого прокату, або зазнаєте будь-яких втрат, пошкоджень або крадіжки транспортного засобу, або якщо Ви понесли будь-які витрати на перевищення швидкості, паркування, збори та інші штрафи, пов'язані з дорожнім рухом, або вчинили будь-які правопорушення, пов'язані з дорожнім рухом під час Вашого прокату.

Цілі, для яких ми використовуємо цю інформацію, більш детально викладені в іншій частині цієї Політика конфіденційності. У законодавстві про захист даних існує низка баз, які дозволяють Payless використовувати Вашу особисту інформацію для цих цілей. Ми обробляємо Ваші персональні дані лише в тому випадку, якщо застосовується щонайменше одна із умов, передбачених статтею 6 GDPR. Такими умовами є: (1) надання нам Вашої згоди на використання Вашої особистої інформації для цієї мети (наприклад, якщо Ви дали нам свою згоду надіслати Вам електронний маркетинг); (2) необхідність використовувати цю особисту інформацію, щоб виконати наш договір, щоб надавати Вам товари чи послуги (наприклад, використовувати інформацію для прокату автомобіля або приєднатися до нашої програми лояльності Payless); (3) обробка необхідна для цілей наших законних інтересів, за умови, що ми узгодили їх з Вашими правами та інтересами; та (4) необхідність дотримуватись юридичних зобов'язань (наприклад, відповідаючи на запити державних або правоохоронних органів).

Такими законними інтересами є: (a) забезпечення ефективного адміністрування та управління Вашими стосунками з нами, включаючи будь-яку оренду у нас; (b) розуміння того, як наші клієнти користуються нашими послугами та користуються нашим автопарком; (c) проведення дослідження та аналіз того, які послуги або продукти потрібні нашим клієнтам і того, як вони хотіли б, щоб ми покращили наші послуги та продукти; (d) зрозуміння того, як наші клієнти користуються нашими веб-сайтами та програмами, а також виявлення будь-яких проблем, пов'язаних з використанням веб-сайтів і програм, і того, як ми можемо краще використати досвід роботи з клієнтами; (e) ознайомлення наших клієнтів з різними продуктами та послугами, які ми можемо запропонувати; (f) розуміння і відповідь на відгуки клієнтів; (g) краще пристосування та персоналізація рекламних акцій та заохочень, які ми пропонуємо нашим клієнтам; (h запобігання, виявлення та розслідування несанкціонованого використання наших транспортних засобів та систем та забезпечення належного дотримання вимог законодавства та наших правил); та (i) улагодження будь-яких суперечок та аварій та отримання юридичних та інших професійних порад.

Ми збираємо технічну інформацію про Ваші пристрої, коли Ви використовуєте наш веб-сайт і додаток, в тих випадках, коли це дозволено. Щоб дізнатись про наш онлайн-збір даних, перейдіть до розділу "ОНЛАЙН ДАНІ".

 ОРЕНДА АВТОМОБІЛЯ

Коли Ви робите бронювання, орендуєте автомобіль або приєднуєтесь до однієї з наших програм, таких як корпоративна програма або наша програма лояльності Payless, ми збираємо інформацію, щоб надати Вам наші чудові послуги (наприклад, оренду транспортного засобу, включаючи виконання договору оренди автомобіля, як зазначено у наших Загальних умовах оренди, Особливих умовах місцеположення та Орендної угоди, надання будь-яких запитуваних необов'язкових додаткових послуг, здійснення платежів, попередніх дозволів і депозитів, а також надання знижок та пропозицій або інші переваги) і для здійснення наших законних ділових інтересів (наприклад, дослідження та розробка нових продуктів та послуг, перевірки випадків шахрайства та безпеки та дотримання наших законних прав). Інформація, яку ми збираємо, включає:

 • ім'я;
 • електронну адресу (якщо Ви бронюєте онлайн або бажаєте отримувати електронні квитанції);
 • Ваш профіль у мережі Facebook;
 • домашню адресу (для перевірки ліцензії та виставлення рахунків);
 • відомості про роботодавця та адресу компанії (якщо Ви є учасником корпоративної програми);
 • телефонні номери, за якими ми можемо зв'язатися з вами;
 • дату народження (для підтвердження ліцензії та вимог законодавства);
 • стать (для перевірки ліцензії);
 • відомості про платіж, такі як дані про Вашу кредитну або дебетову картку (код захисту отримується лише для проведення транзакції - ми не зберігаємо його);
 • податковий номер (за спеціальною вимогою);
 • інформацію з водійських прав та / або іншого посвідчення особи, виданого урядом, у тому числі, якщо Ви є додатковим водієм для конкретної оренди (для перевірки ліцензії та правових вимог);
 • інформацію з іншої форми документації, що посвідчує особу, таку як паспорт або державне посвідчення особи, якщо Ваші водійські права не містять фотографії або на фотографії не можна впізнати вас, та / або підтвердження адреси, наприклад, комісія за комунальні послуги (для цілей безпеки та боротьби з шахрайством). Інформація, яку ми збираємо та зберігаємо, включатиме лише Ваше посвідчення особи з фотографією, у випадку, якщо Вас про це поінформовано;
 • спеціальні коди знижки, номери партнерів, членство в асоціаціях, корпоративні бонусні програми (якщо Ви подаєте запит на знижки, особливі привілеї та програми переносу балів);
 • особливі побажання і переваги, в тому числі:
  • за наявності служби доставки або збору, адреса, за якою ми будемо залишати або забирати транспортний засіб та будь-які додаткові послуги, які Ви замовили; та
 • іншу інформацію, яка може знадобитися для оренди автомобіля та / або надання Вам послуг.

Деякі автомобілі оснащені системою глобального позиціонування (GPS) або пристроєм відстеження аналогічного типу, які також можуть збирати інформацію про транспортний засіб. Щоб дізнатись про дані автомобіля, які ми збираємо, перейдіть вниз, щоб прочитати про Транспортні дані.

Якщо Ви потрапили в аварію або зазнали будь-яких втрат, крадіжки або пошкодження транспортного засобу під час Вашого прокату або в разі виникнення будь-яких механічних пошкоджень, ми збираємо інформацію про такий випадок, включаючи ваш звіт про випадок, а також будь-який звіт поліції або іншої третьої сторони, включаючи дані про залучених осіб, а також характер будь-яких особистих травм та / або пошкоджень транспортного засобу та додаткових витрат. Ми будемо використовувати цю інформацію для виконання нашого контракту з Вами (наприклад, договір про оренду автомобіля та / або умови будь-якої додаткової угоди, такої, як страхування); для задоволення наших законних ділових інтересів (наприклад, у відшкодуванні витрат на будь-яку втрату чи шкоду, заподіяну автомобілю); для виконання будь-яких наших юридичних зобов'язань (наприклад, будь-яке обов'язкове повідомлення про випадок відповідним органам); і обґрунтування, здійснення або оспорювання позовів до суду, що виникають внаслідок такого випадку.

Під час Вашого прокату ми збираємо дані про те, де і коли Ви орендували транспортний засіб, де і коли Ви повернули автомобіль, страхові переваги, споживання пального, пробіг, історію аварій та іншу інформацію, пов'язану з транспортним засобом та його використанням. Ця інформація необхідна для того, щоб надати Вам послуги, які Ви вимагали за договором оренди або для наших законних ділових інтересів (наприклад, для контролю за використанням нашого автопарку).

Окрім цілей, перерахованих вище, ми використовуємо цю інформацію, щоб краще зрозуміти наших клієнтів та надати Вам відповідні пропозиції.

Ми будемо також збирати інформацію про будь-які штрафи за перевищення швидкості, порушення правил паркування, збори та інші штрафи, пов'язані з дорожнім рухом, які Ви понесете, або будь-які правопорушення, пов'язані з дорожнім рухом, які Ви вчинили під час Вашого прокату, якщо ця інформація надана нам будь-яким правоохоронним органом. Ми будемо використовувати цю інформацію для розгляду такого штрафу чи правопорушення відповідно до умов договору про оренду автомобіля з нами.

Якщо Ви повідомляєте нас про те, що у Вас є інвалідність внаслідок медичних причин, яка вимагає прилаштованого транспортного засобу чи інших допоміжних засобів для водія, ми використаємо цю інформацію, щоб надати Вам запитувану послугу, в разі, якщо Ви дали нам свою явну згоду на використання цієї інформації.

Коли Ви дзвоните нам (з будь-якого телефону), ми можемо записувати або відслідковувати виклик для контролю якості, навчання або подібних цілей.

Коли Ви купуєте подарунковий сертифікат або ваучер, ми збираємо інформацію про ім'я, поштову адресу та номер телефону одержувача подарунка для виконання Вашого замовлення. Ми будемо використовувати цю інформацію лише з тієї причини, з якої вона надається. Якщо Ви вважаєте, що один з Ваших контактів надав нам Вашу особисту інформацію, і Ви хотіли б попросити його вилучити з нашої бази даних, будь ласка, зв'яжіться з нашою службою підтримки клієнтів.

Програми лояльності Payless

Якщо Ви вирішите приєднатись до нашої програми лояльності Payless, ми будемо збирати та зберігати інформацію про Ваше ім'я, контактні дані, відомості про водійські права та дату народження, щоб створити обліковий запис Payless для Вас відповідно до положень та умов програми Payless.

Ми будемо використовувати цю інформацію разом із інформацією про Ваші минулі та майбутні оренди, щоб Ви могли скористатися перевагами участі в програмі Payless, включаючи швидке обслуговування в наших пунктах прокату, можливість використання елементів самообслуговування прокату через наш додаток, а також щоб надавати Вам додаткові переваги, на які Ви маєте право в рамках програми, такі як безкоштовне оновлення та безкоштовна оренда.

Ми також використовуємо цю інформацію для налаштування повідомлень, які ми можемо надіслати вам, та / або акцій, які ми час від часу можемо запропонувати Вам як учаснику Payless.

Ми також будемо використовувати цю інформацію для нашого внутрішнього аналізу того, як наші клієнти використовують наші послуги та покращення наших послуг.

Страхові продукти

Якщо Ви подали запит на будь-який із страхових продуктів, які ми пропонуємо під час Вашого прокату, наприклад, Індивідуальне страхування від нещасного випадку або Індивідуальне супер страхування від нещасного випадку, ми передамо Вашу особисту інформацію страховикові, який надає страховий продукт, в зв'язку з укладанням Вами договору зі страховиком щодо цього продукту. Назву страховика Вам буде надано під час запиту відповідного продукту.

У випадку, якщо Ви подаєте будь-який позов за однією з цих страхових продуктів, Ваша особиста інформація, що стосується позову, буде надана страховикові та будь-яким призначеним обробникам страхових вимог. Ми робимо це для виконання умов нашої угоди з Вами і обґрунтування, здійснення або оспорювання будь-яких відповідних позовів до суду.

Використання Вашої особистої інформації цим страховиком підлягає умовам політики конфіденційності цього страховика. 

ДАНІ ПРО АВТОМОБІЛЬ

Деякі автомобілі, які Ви орендуєте у Payless, були виготовлені або оснащені бортовими пристроями для підключення до Інтернету (підключеного автомобіля), що дозволяє нам надсилати команди та отримувати певну інформацію від транспортного засобу, включаючи геолокаційні дані з системи глобального позиціонування (GPS).

ФОТО І ВІДЕО

Якщо це вказано на вивісках на відповідному місці, місця прокату Payless також обладнані системами відеоспостереження, а також камерами, які записують, коли наші транспортні засоби від'їжджають/ прибувають на наші стоянки.

ОНЛАЙН ДАНІ

Коли Ви завантажуєте, відвідуєте та використовуєте наші веб-сайти та / або програми, Payless автоматично збирає технічну інформацію. З цього розділу Ви дізнаєтеся більше про те, яку технічну інформацію ми збираємо та чому ми її збираємо.

IP-адреси та інша інформація, зібрана автоматично: Ми можемо збирати інформацію про Вашу IP-адресу, коли Ви відвідуєте наші веб-сайти, щоб допомогти нам діагностувати проблеми з нашими основними комп'ютерами, для системного адміністрування, для повідомлення зведеної інформації нашим діловим партнерам та перевірки використання нашого веб-сайту. Зазвичай ми не зв'язуємо IP-адреси з індивідуальними даними. У деяких випадках ми можемо використовувати IP-адреси, які допоможуть нам ідентифікувати вас, коли ми вважаємо, що це необхідно для забезпечення дотримання наших Загальних положень та умов для веб-сайтів або для захисту нашої служби, сайту, користувачів тощо. Ми також можемо зібрати інформацію про ваш тип браузера, постачальника послуг Інтернету (ISP), сторінок для переходу/виходу, файли, переглянуті на нашому сайті (наприклад, HTML-сторінки, графіки тощо), операційну систему, записи про дату/час та/або дані про відвідування для аналізу тенденцій у сукупності та адміністрування сайту. 

Повторення сеансу: Коли Ви відвідуєте наш веб-сайт, іноді ми будемо також записувати інформацію про ваш сеанс перегляду сайту, зокрема про те, які сторінки Ви відвідали та будь-які форми на веб-сайті, які Ви заповнили. Ми переглядаємо цю інформацію, щоб виявити будь-які технічні проблеми, пов'язані з роботою наших сайтів, та вдосконалити користувальницький інтерфейс наших сайтів. Ми вдаємося до допомоги третьої сторони для надання цієї послуги, і ця інформація буде передана цій стороні для цієї мети, але вона не буде розголошена жодній іншій стороні.

Cookies та інші подібні технології: Будь ласка, ознайомтеся з нашою Політикою щодо файлів cookies, розташованою на цьому сайті, щоб дізнатись, як ми використовуємо файли cookies.

Мобільна аналітика: Коли Ви завантажуєте та використовуєте наші програми Payless, ми використовуємо програмне забезпечення мобільної аналітики, щоб краще дослідити функціональність нашого додатка на Вашому мобільному пристрої. Наша аналітика може фіксувати, як часто Ви використовуєте додаток, як Ви використовуєте додаток, сукупне використання, дані про ефективність та місце, звідки було завантажено додаток. Щоб дізнатись більше про те, як ми використовуємо інформацію для аналізу, перегляньте розділ Аналітика внизу.

Мобільні GPS-повідомлення та спливаючі повідомлення: З Вашого дозволу, коли Ви користуєтесь нашою програмою Payless, ми можемо збирати інформацію про маркери місцезнаходження за допомогою GPS на Вашому пристрої. Знаючи Ваше приблизне місцезнаходження, програма надає Вам кращий сервіс, наприклад, пошук найближчої оренди Payless поблизу. Це також допомагає нам надсилати Вам спливаючі повідомлення або інші повідомлення залежно від Вашого місцезнаходження (наприклад, спеціальні пропозиції поблизу) та надання певних послуг, таких як повідомлення про прибуття та повернення, надання інформації про місцезнаходження автомобіля, доступні оновлення та інше. Ми передаватимемо цю інформацію лише нашому постачальнику карт, щоб надавати Вам наші послуги. Щоб забезпечити отримання Вами відповідних сповіщень, нам потрібно буде зібрати певну інформацію про ваш пристрій, наприклад, операційну систему та інформацію про ідентифікатор користувача. Якщо Ви передумаєте надавати інформацію щодо свого місцезнаходження або отримання спливаючих повідомлень з додатка, налаштуйте параметри свого мобільного пристрою, щоб вимкнути передавання даних геолокації або припинити передачу спливаючих повідомлень у будь-який час. Просто пам'ятайте, якщо Ви вимкнете ці функції, Ви не отримаєте інформацію з урахуванням Вашого місцезнаходження або спеціальних пропозицій на основі місцезнаходження.

ОНЛАЙН РЕКЛАМА

Payless використовує треті сторони для надання онлайн або електронних оголошень від нашого імені. Ці треті сторони використовують дані про Ваші відвідування наших веб-сайтів і використання додатків, щоб надсилати Вам індивідуальну рекламу, яка може Вас зацікавити. Ця інформація збирається за допомогою файлів cookies, скриптів, піксельних тегів, Е-тегів та веб-маяків та інших подібних технологій Payless та наших сторонніх рекламних партнерів відповідно до нашої політики щодо файлів cookies.

 МАРКЕТИНГ

Payless може передавати особисту інформацію третім особам (як це детально описано в розділі "Спільний доступ до інформації"), щоб допомогти нам в наших маркетингових та рекламних проектах, таких як управління нашими сторінками соціальних мереж, проведення конкурсів, лотерей та інших рекламних акцій, або відправлення маркетингових комунікацій.

Ми використовуватимемо Вашу особисту інформацію лише для того, щоб надіслати Вам нашу маркетингову інформацію, за умови Вашої згоди на отримання маркетингових комунікацій, або якщо це іншим чином дозволено застосовним законодавством. Ці маркетингові комунікації буде надіслано Вам електронним шляхом або на Вашу поштову адресу.

Ви не хочете отримувати рекламні та маркетингові повідомлення, електронні листи та текстові повідомлення від Payless та наших партнерів? Жодних проблем! Ви можете скасувати Вашу згоду на прямий маркетинг або повідомити нам, що Ви не хочете отримувати такі маркетингові комунікації у будь-який час. Дивіться розділ "Доступні опції", щоб дізнатись, як це зробити.

АНАЛІТИКА

Ми використовуємо аналітичне програмне забезпечення, таке як Adobe Analytics, Google Analytics та інші, щоб ми могли краще зрозуміти функціональність нашого програмного забезпечення на наших веб-сайтах та додатках на Вашому пристрої. Ці програмні засоби записують технічну інформацію, включаючи інформацію про ваш пристрій разом із інформацією про використання, як часто Ви використовуєте наш веб-сайт або додаток, які функції Ви використовуєте чи не використовуєте в додатку до веб-сайту або які веб-сторінки Ви відвідуєте на веб-сайті, сукупне використання, дані про продуктивність, місця, з яких було завантажено додаток та інформація про Ваше відвідування сайту, включаючи дані про історію відвідувань деяких URL-адрес, що надходить на наш веб-сайт, через нього або з нього. Додаткову інформацію про ці інструменти наведено в нашій Політиці щодо файлів cookies.

Хочете дізнатись про все, що трапляється, коли Ви відвідуєте наші веб-сайти або використовуєте наші програми? Дізнайтеся більше в розділі "Онлайн-дані".

ДІТИ

Сайти, програми та послуги Payless не призначені для дітей віком до 16 років. Це включає будь-які посилання на інші веб-сайти, які ми надаємо для Вашої зручності. Ми свідомо не збираємо особисту інформацію щодо дітей з будь-якої причини. Якщо Ви думаєте, що Payless отримала особисту інформацію про Вашу дитину чи іншого неповнолітнього, будь ласка, зв'яжіться з нашим Відповідальним за захист інформації.

 ОБМІН ІНФОРМАЦІЄЮ

Payless можуть використовувати і передавати Вашу особисту інформацію та дані про транспортний засіб дочірнім і не пов'язаним з нею організаціям, з таких причин:

 • Виконання контракту; або
 • Законні інтереси.
Сторонній одержувач Мета розкриття інформації Правова основа для обробки

Незалежні ліцензіати/ франшизоотримувачі та постачальники мережевих послуг, для виконання нашого договору з вами, розуміння того, як Ви користуєтеся нашими послугами та вдосконалення нашого бізнесу.

 • Зробити та підтвердити бронювання оренди;
 • Надавати нашу програму заохочень і оновлювати бали та заохочення партнерів;
 • Зв'язуватися з Вашими корпоративними та комерційними обліковими записами;
 • Допомагати з навігацією або плануванням маршруту;
 • Надавати допомогу клієнтам;
 • Вирішити проблеми зборів, порушення правил дорожнього руху та паркування;
 • Обробляти будь-які претензії, пов'язані з аваріями і / або травмами;
 • Надавати послуги придорожньої допомоги;
 • Відстоювати або захищати наші права або добробут, або права і добробут наших співробітників, клієнтів тощо;
 • Перевіряти критерії безпеки водіїв для кваліфікованих водіїв.
 • Виконання контракту;
 • Законні інтереси;
 • Юридичне зобов'язання; або
 • Згода.

Туристичні агенти, для виконання нашого договору з вами, якщо Ви користуєтеся послугами туристичних агентів, для розуміння того, як Ви користуєтеся нашими послугами та вдосконалення нашого бізнесу.

 • Зробити та підтвердити бронювання оренди;
 • Обробляти платежі та повернення платежів;
 • Допомагати з навігацією або плануванням маршруту;
 • Надавати допомогу клієнтам;
 • Надавати послуги придорожньої допомоги;
 • Відстоювати або захищати наші права або добробут, або права і добробут наших співробітників, клієнтів тощо.
 • Виконання контракту; або
 • Законні інтереси.

Ваш роботодавець або організація, для надання Вам переваг корпоративної або асоціативної програми та розуміння того, як Ви користуєтеся нашими послугами та вдосконалення нашого бізнесу.

 • Перевіряти водійські права або інші урядові посвідчення.
 • Перевіряти право на використання зазначених кодів облікового запису та знижок;
 • Зв'язуватися з Вашими корпоративними та комерційними обліковими записами.
 • Виконання контракту; або
 • Законні інтереси.

Брокери, для виконання нашого договору з вами, якщо Ви замовляєте прокат через їхню службу, та захисту нашого бізнесу від шахрайства та безнадійних боргів.

 • Зробити та підтвердити бронювання оренди;
 • Обробляти платежі та повернення платежів;
 • Надавати допомогу клієнтам;
 • Обробляти борги;
 • Виявляти випадки шахрайства.
 • Виявлення випадків шахрайства.
 • Законні інтереси.

Системи онлайн-бронювання для виконання нашого договору з вами, якщо Ви використовуєте системи онлайн-бронювання, та розуміння того, як Ви користуєтеся нашими послугами та вдосконалення нашого бізнесу.

 • Зробити та підтвердити бронювання оренди;
 • Перевіряти право на використання зазначених кодів облікового запису та знижок;
 • Обробляти платежі та повернення платежів;
 • Відстоювати або захищати наші права або добробут, або права і добробут наших співробітників, клієнтів тощо.
 • Виконання контракту; або
 • Законні інтереси.

Емітенти кредитних карток, для отримання від Вас платежу

 • Обробляти платежі та повернення платежів;
 • Виявляти випадки шахрайства;
 • Обробляти борги.
 • Виконання контракту; або
 • Законні інтереси.

Менеджер корпоративного облікового запису, для надання Вам переваг корпоративної або асоціаційної програми та розуміння того, як Ви користуєтеся нашими послугами та вдосконалення нашого бізнесу.

 • Якщо Ви здійснюєте оренду через корпоративний, членський або інший аналогічний обліковий запис комерційного підприємства, ми можемо передавати особисту інформацію в організацію, яка керує обліковим записом для своїх цілей. Ми рекомендуємо Вам ознайомитися з їх політикою конфіденційності, щоб дізнатися більше про їх практику конфіденційності.
 • Виконання контракту; або
 • Законні інтереси.

Маркетинговий агент для надання Вам переваг корпоративної або асоціаційної програми та розуміння того, як Ви користуєтеся нашими послугами та вдосконалення нашого бізнесу.

 • Надавати нашу програму заохочень і оновлювати бали та заохочення партнерів;
 • Відстоювати або захищати наші права або добробут, або права і добробут наших співробітників, клієнтів тощо.

Виконання контракту;

або Згода.

ІТ-провайдери, включаючи постачальників ІТ-платформ та постачальників послуг аналізу веб-сайтів для виконання нашого договору з Вами та розуміння того, як Ви користуєтеся нашими послугами та вдосконалення нашого бізнесу.

 • Підтримувати наші ІТ-систем та інфраструктуру;
 • Надавати послуги з технічного обслуговування для наших ІТ-систем і інфраструктури;
 • Надавати хостинг даних та інші послуги з обробки даних;
 • Надавати послуги з аналітики, пов'язані з використанням нашого веб-сайту, для виявлення будь-яких технічних проблем або проблем користувацьких інтерфейсів та / або вдосконалень у зв'язку з веб-сайтом
 • Законні інтереси.

Урядові, регуляторні та правоохоронні органи для виконання наших юридичних зобов'язань

 • Перевіряти Ваші водійські права та забезпечити відповідність нашим критеріям безпеки водія;
 • На прохання цих органів, якщо таке розкриття потрібно або дозволено законом;
 • Вжити заходів щодо незаконної діяльності, порушення правил дорожнього руху або порушення умов надання послуг;
 • Якщо ми щиро вважаємо, що існує надзвичайна ситуація, яка становить загрозу вашій безпеці або безпеці іншої людини; та
 • В інших випадках, коли це вимагається чи дозволено законом.
 • Виконання контракту; або
 • Законні інтереси.

Страхові компанії та обробники страхових вимог щодо будь-якого страхового продукту, який Ви купуєте у зв'язку з вашим прокатом

 • Надавати та обслуговувати запитаний страховий продукт;
 • Владнання будь-яких претензій, які можуть бути висунуті в рамках відповідного страхового поліса
 • Виконання контракту; або
 • Законні інтереси.

Ми також можемо передавати або переуступати Вашу особисту інформацію третім особам у результаті або у зв'язку з продажом, злиттям, консолідацією, зміною контролю, передачею активів, банкрутством, реорганізацією чи ліквідацією. Або якщо ми беремо участь в оспорюванні судового позову, то інформація про вас, яка стосується такого позову, може бути розкрита третім особам у результаті чи у зв'язку з пов'язаним судовим процесом.

Ми можемо відповідно до розділу "Маркетинг" обмінюватися Вашою інформацією з діловими партнерами та рекламними партнерами (якщо Ви дали свою згоду на подібний обмін інформацією), щоб надсилати Вам інформацію про продукти та послуги, які можуть Вам сподобатися. Якщо Ви вирішите, що більше не хочете отримувати такі рекламні та маркетингові повідомлення, будь ласка, прочитайте розділ "Доступні опції", щоб дізнатись, як Ви можете відмовитися.

ДОСТУПНІ ОПЦІЇ

Якщо Ви хочете відмовитися від отримання рекламних та маркетингових електронних листів, текстових повідомлень, публікацій та інших форм повідомлень від Payless або наших рекламних партнерів, повідомлення від яких Ви можете отримати відповідно до розділу "Маркетинг", краще це зробити, використовуючи один із наступних способів:

 • Увійдіть у свій обліковий запис і оновіть свій профіль.
 • Натисніть кнопку "відписатися" в нижній частині електронного листа, який ми надіслали.
 • Надішліть електронний лист представнику служби підтримки клієнтів.

Якщо Ви відмовляєтеся від отримання рекламних та маркетингових повідомлень, ми можемо контактувати з Вами у зв'язку з нашими діловими відносинами з вами, наприклад, статусом облікового запису та оновленням активності, запитами на опитування щодо продуктів та послуг, які ми надали Вам після надання Вам оренди, підтвердженням бронювання або відповіддю на Ваші запити чи скарги та подібні повідомлення.

Хочете закрити свій обліковий запис, припинити співпрацю з Payless, або ж іншим чином відмовитися від збору, використання або розголошення Вашої особистої інформації компанією Payless? Нам шкода, що Ви підете. Будь ласка, зв'яжіться з представниками служби підтримки клієнтів.

Будь ласка, також перегляньте свої права, зазначені у розділі "Ваше право на конфіденційність".

ЗАСОБИ БЕЗПЕКИ

Безпека Вашої особистої інформації дуже важлива для нас. Ми вживаємо розумні заходи, щоб гарантувати, що Ваша інформація захищена від несанкціонованого використання, доступу, розголошення, зміни, знищення або втрати. Для фінансової або платіжної інформації ми використовуємо брандмауери та шифрування Безпеки транспортного рівня (TLS). Ми дбаємо про безпеку дуже серйозно, але, оскільки жодна система не є безпечною на 100%, ми не можемо повністю гарантувати захист Вашої особистої інформації, так само, як і будь-яка інша організація.

Ми не запитуємо у Вас фінансову або платіжну інформацію, наприклад, номер Вашої кредитної картки, код доступу, номер рахунку або контактний номер, в електронному листі, текстовому або будь-якому іншому повідомленні. Будь-ласка, завжди перевіряйте, чи управляється компаніями Payless, ABG, її філіями або ліцензіатами будь-який веб-сайт, на якому Вас попросять надати фінансову або платіжну інформацію стосовно нашої оренди або послуг. Якщо Ви отримуєте підозрілий запит, не надавайте свою інформацію та повідомьте про це, зв'язавшись із представниками наших служб підтримки.

Ви несете відповідальність за збереження в безпеці Вашого паролю облікового запису, членських номерів та контактних номерів. Не повідомляйте нікому таку інформацію. Якщо є несанкціоноване використання чи будь-яке інше порушення безпеки, пов'язаної з Вашою інформацією, слід негайно повідомити відділ по роботі з клієнтами за контактними даними, наведеними нижче.

ЗБЕРЕЖЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ

Payless зберігає Вашу особисту інформацію не довше, ніж це є обґрунтовано необхідним або вимагається законом. Час, протягом якого ми зберігаємо інформацію, значною мірою залежить від типу інформації та мети.

Критерії, які ми використовуємо для визначення періоду збереження для певних категорій даних, є наступними:

 • період часу, протягом якого Ви є членом програми лояльності Payless або будь-якої іншої схеми лояльності, якою ми керуємо, або членом будь-якої корпоративної програми;
 • як часто Ви вдаєтесь до оренди у нас або коли Ви останній раз здійснювали оренду;
 • чи існують договірні чи юридичні зобов'язання, які вимагають від нас зберігання даних протягом певного періоду часу;
 • чи триває якийсь судовий позов, стосовно будь-якої оренди, яку Ви здійснили у нас, або позов, іншим чином пов'язаний з Вашими відносинами з нами;
 • чи дозволяє будь-яке діюче законодавство, статут або регулювання зберігання протягом певного терміну;
 • чи вважається особиста інформація особливою категорією особистої інформації, в такому випадку, як правило, застосовується коротший строк зберігання; та
 • яким був очікуваний період зберігання в той час, коли ці дані були нам надані.

ПЕРЕДАЧА ІНФОРМАЦІЇ ЗА КОРДОН

Оренда

Оскільки ми пропонуємо можливість взяти напрокат автомобілі та скористатись нашими послугами у багатьох місцях світу, ми передаємо Вашу особисту інформацію ABG, її філіям, незалежним ліцензіатам та туристичним агентам у цих місцях для виконання Вашого запиту на оренду та / або укладення договору про оренду. Точне місце передачі Ваших персональних даних залежить від місця розташування Вашої оренди. 

Багато країн, до яких Ваша особиста інформація може бути передана для цих цілей та які знаходяться за межами ЄС, не користуються перевагами рішення про достатність заходів з захисту даних, виданим Комісією ЄС, щодо захисту персональної інформації в цій країні.

Ця передача здійснюється у випадку, якщо вона необхідна для виконання договору, учасником якого Ви будете, або для переддоговірних заходів. Крім того, достатність заходів з захисту даних забезпечується стандартними положеннями щодо захисту даних, які ABG укладає з відповідним одержувачем. 

Ділові операції

Крім того, інформація, яку ми збираємо від вас, може бути передана і зберігатися постачальниками ІТ, які працюють від нашого імені. Зокрема, це хостинг-провайдер системи онлайн-бронювання ABG, розташований у Сполучених Штатах. Ми також передаємо інформацію ряду постачальників бізнес-додатків - таких як CRM, маркетингові програми, а також постачальник послуг eSign. Ці провайдери в основному розташовані в ЄС та Сполучених Штатах.

Сполучені Штати не користуються перевагами рішення, виданого Комісією ЄС щодо захисту персональних даних. Замість цього, достатність заходів з захисту даних забезпечується стандартними положеннями щодо захисту даних, які ABG уклали з такою третьою стороною.  

Беручи до уваги глобальний характер діяльності компанії ABG, ми також передаємо інформацію в групі компаній Avis Budget Group, Inc, оскільки для деяких видів діяльності група використовує спільні функції ІТ. Передача з-за меж Європейського Союзу для цих цілей в першу чергу здійснюються до Сполучених Штатів, хоча передача може здійснюватися і до інших країнах. Сполучені Штати та багато інших країн, що знаходяться за межами Європейського Союзу, не користуються перевагами рішення про достатність заходів з захисту даних, прийнятим Комісією ЄС щодо захисту особистої інформації в цій країні. Замість цього, достатність заходів з захисту даних забезпечується стандартними положеннями щодо захисту даних, які ABG уклали з одержувачем.

ВАШЕ ПРАВО НА КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

Ви можете мати, відповідно до чинного законодавства про захист даних, такі права, коли йдеться про нашу роботу з Вашою особистою інформацією:

 • Право доступу - Ви можете вимагати копію особистої інформації, яку ми маємо про вас, і вимагати допоміжну інформацію, що пояснює, як використовується особиста інформація.
 • Право на виправлення - Ви можете вимагати, щоб ми виправляли неточні особисті дані про вас.
 • Право на стирання - Ви можете вимагати, щоб ми стирали особисту інформацію про вас.
 • Право на обмеження обробки - у деяких випадках Ви можете вимагати, щоб ми не використовували надану Вами особисту інформацію (наприклад, якщо Ви вважаєте, що вона неточна).
 • Право на переносимість даних - Ви можете отримувати певну частину Вашої особистої інформації в структурованому, широко використовуваному та придатному для введення в комп'ютер форматі та передавати таку інформацію іншому контролеру.
 • Право відкликати свою згоду – якщо ми обробляємо Вашу особисту інформацію на підставі згоди (у тому числі згоди на прямий маркетинг), у Вас є право скасувати згоду в будь-який час. Однак це не вплине на законність обробки на підставі згоди до її відкликання. Крім того, навіть у випадку відкликання ми можемо продовжувати використовувати Вашу особисту інформацію, як це дозволено або вимагається законом.
 • Право на заперечення: Крім того, якщо ми обробляємо Вашу особисту інформацію, базуючись на законних інтересах (або інтересах третіх осіб), Ви можете оскаржити це. Проте, ми можемо мати право продовжити обробку Вашої інформації на основі наших законних інтересів або тоді, коли це має відношення до судових позовів. Ви також маєте право заперечувати проти обробки Вашої особистої інформації для цілей прямого маркетингу.

Крім того, якщо це спеціально передбачено вашим місцевим законодавством, Ви матимете право надавати вказівки щодо поводження з інформацією після смерті, тобто Ви можете визначити правила щодо зберігання, стирання та розголошення Ваших особистих даних після смерті.

Будь ласка, зв'яжіться з нашим Відповідальним за захист даних, якщо Ви хочете скористатися будь-яким з цих прав або у разі виникнення сумнівів щодо обробки Вашої особистої інформації. Ви також можете подати скаргу до контролюючого органу, якщо Ви вважаєте, що ми обробляємо Вашу особисту інформацію всупереч чинному законодавству.

КОНТАКТНІ ДАНІ

Ви можете звернутися до Відповідального за захист інформації щодо будь-яких проблем або питань, які Ви маєте відносно нашої обробки Вашої особистої інформації Payless.

Email: dpo@paylesscar.com.ua

Поштова адреса: 03150, м. Київ, вул. Ямська, 72

Телефон: +38 (044) 502 20 11

Якщо Ви здійснюєте оренду або відвідуєте місцеву версію веб-сайтів або мобільних сайтів, будь-ласка, знайдіть інформацію про контролера даних, яку наведено на веб-сайті Payless UK.

Cookies

Загальна Інформація

Веб сайт Payless використовує cookie. Cookie – це невеликий текстовий файл, який зберігається Вашим браузером і дозволяє йому запам’ятовувати інформацію між веб-сторінками та сеансами браузера. Payless використовує декілька "first party" cookie – створених та використаних веб-сайтом Payless, та декілька "third party" cookie створені на нашому сайті сторонніми особами. Вони дають нам можливість запам’ятовувати кожну частину Вашого бронювання, коли Ви відвідуєте сайт, запам’ятовувати Вашу клієнтську інформацію та відображати відповідний зміст згідно обраних Вами параметрів та напрямків. Також вони допомагають нам зрозуміти поведінку користувачів на нашому сайті, що означає, що ми можемо зробити опит користування кращім для Вас. 

Cookie можуть зберігати тільки текст, який завжди анонімний та зазвичай шифрується. Payless ніколи не зберігатиме особисту інформацію в cookie.

Що таке Cookie?

Cookie це невеликі текстові файли створені Веб-сайтами, які Ви відвідали, та які утримують дані сесії, що можуть бути використані на сайті пізніше. Дані дозволяють сайту зберігати Вашу інформацію між сторінками, а також аналізувати спосіб взаємодії з сайтом.

Cookie безпечні – вони можуть лише зберігати інформацію, яку розміщує там браузер, інформацію, яку користувач ввів у браузер або який включений у запит сторінки. Вони не можуть запускати код, та вони не можуть бути використані для доступу до Вашого комп’ютера. Якщо Веб-сайт зашифровує інформацію, лише веб-сайт може читати цю інформацію.
 
Сесійні файли cookie містять інформацію, що використовується в поточному сеансі браузера. Ці файли cookie видаляються автоматично, коли Ви закриваєте браузер. На Вашому компютері не залишається нічого, крім часу проведеного  на сайті.

Постійні файли cookie використовуються для зберігання інформації, яка використовується між відвідуваннями. Ці дані дозволяють сайтам розпізнати Вас, як постійного клієнта та відповідно реагувати. Постійні файли cookie мають строк життя, який встановлюється веб сайтом. Це значення може коливатись від декількох мінут до декількох років.

Чому використовуються Cookie?

Сайт використовує файли cookie для продовження прогресу сеансу при використанні сайту, відстежуючи деталі бронювання та вхід до системи. Вони використовуються для показу релевантних продуктів для Вашої подорожі.

Cookie Веб аналізу від наших партнерів Google та Adobe, дозволяють відстежити взаємодію клієнта з сайтом. Це дає нам цінну статистику, яка дозволяє нам вдосконалювати сайт та продукти і послуги, які ми пропонуємо.

Ми також співпрацюємо з партнерами, які будуть писати сторонні файли cookie, які потім використовують рекламодавці на інших сайтах, щоб надати вам відповідні та релевантні оголошення на основі Вашої історії веб-перегляду. Ці файли cookie не зберігають особисту інформацію, дозволяючи  іншим сайтам ідентифікувати вас. Вони засновані виключно на історії веб-перегляду.

Вимкнення та видалення файлів Cookie

Усі веб-переглядачі дозволяють Вам обмежувати поведінку файлів cookie або вимикати їх. Це можна зробити в налаштуваннях або параметрах браузера. Для кожного браузера кроки для цього різні, інструкції можна знайти в меню «Довідка» вашого веб-браузера.

Через ваш браузер ви також можете переглянути файли cookie, що зберігаються на вашому комп'ютері та видалити окремі, або очистити їх усі.

Файли cookie - це лише текстові файли, тож Ви можете їх відкрити та прочитати зміст. Дані в них часто зашифровані або мають цифровий ключ, що відповідає веб-сеансу, тому вони часто не мають сенсу ні з чим, крім веб-сайту, який його написав.

Якщо ви вимкнете файли cookie, веб-сайт Payless не зможе створити бронювання. Відключення файлів cookie також вплине на моніторинг вашого прогресу на сайті, але не припинить код аналітики розпізнавати Ваш візит.

Які файли cookie створює сайт Payless?

Сесійні файли cookie, які пише Payless, включають дані, що використовуються обладнанням веб-сервера, про те, який сервер обробляє ваш сеанс, ваш статус автентифікації (на базі клієнта Payless) та інформацію про Ваше бронювання.

Постійні файли cookie, створені веб-сайтом Payless, використовуються нашими партнерами. Вони використовуються для розпізнавання трафіку на сайті, чи це постійні клієнти чи нові. Інформація, що зберігається, використовується для надання відповідних оголошень на інших сайтах від нашого імені. Видалення цих файлів cookie не вплине на ваш досвід використання або функціональність сайту Payless.

Cookies від наших партнерів

Тип Cookie

Партнер

Призначення

Default

www.paylesscar.com.ua

Payless використовує файли cookie, щоб забезпечити деякі основні функції, необхідні для перегляду та покупки на нашому веб-сайті, наприклад, запом'ятовування продуктів, які Ви додали до свого кошику. Інформація, зібрана за допомогою цих файлів cookie, використовується лише для цієї мети, і ніколи не передається стороннім особам.

Default

Adobe Analytics

Партнер Payless з Adobe Analytics для веб аналізу подоржжі клієнтів. Зібрані дані дозволяють нам вдосконалювати сайт, інфраструктуру, продукти та послуги на основі того, де, коли і що дивляться клієнти. Adobe пише як постійні, так і сеансові файли cookie. Cookie не зберігають особисті дані. Видалення або відключення цих файлів cookie не обмежує функціональність сайту.